Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Lady Antebellum - Things People Say

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Things People Say".
3. Video është e këngës "Things People Say", por nuk këndohet nga Lady Antebellum.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lady Antebellum - Things People Say  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00There I was at the bus stop beggin' you just to stay
Can we work this out, baby we can work this out
A dust trail from a Greyhound headed for the West Coast
As I watch you leave, it's gettin' hard to breathe
No this ain't how it was suppose to be
While you're out chasin' all your dreams
Tell me where does that leave me

[Chorus]
What about the plans that you left behind
The little white house by the railway line
The one we picked out
We even put the payment down
What about the promise that you made
To stay with me till your dying day
Said you'd never go away
Are they just things that people say

The preacher stopped by the house last Tuesday
Asked if I was fine
We sat and talked a while
He tried to make me smile
But it's so hard to show my face round lately
In this small town
I guess they heard the news
'Bout me and you
It's three a.m. and I can't sleep at all
I wonder where you are tonight and do I ever cross your mind

[Repeat Chorus]

Well my momma won't stop crying
She wonders what went wrong
Could I have loved a little deeper
Or did I hold on too strong

[Repeat Chorus]


Më Shumë Këngë Nga Lady Antebellum:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet