Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Lady Antebellum - Love's Lookin' Good On You

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Love's Lookin' Good On You".
3. Video është e këngës "Love's Lookin' Good On You", por nuk këndohet nga Lady Antebellum.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lady Antebellum - Love's Lookin' Good On You  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Oooh, baby, baby
Something's just a little bit different in your eyes tonight
They look twice as bright
Oooh, baby, baby
Something's changed that I can't quite put my finger on
Well I've been rackin' my brain
Wait just a minute
Hold on, now
Well I get it

[Chorus]
Love, love, love's lookin' good, good, good on you
Well can you feel it, oh everybody sees it
How your sweet smile has a way of lighting up a room
Yeah you shine like diamonds in everything you do
Oh love, love, love's lookin' good, good, good on you

Oooh, baby, baby
Isn't it funny how we don't need any money
Just a little luck
To look like a millionaire bucks
Oooh, baby, baby
It kind of makes you think
That the stars were in sync on the night we met
There oughtta be a red carpet
Everywhere you go
Roll it on out
Hey don't you know that

[Repeat Chorus]

I knew right away from the very first kiss
That it doesn't get much better than this
We fit just like a favorite pair of jeans
We just keep coming back for more
Like two kids in a candy store
Now I know what everybody means
When they say

[Repeat Chorus]


Më Shumë Këngë Nga Lady Antebellum:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet