A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Lady Antebellum - Friday Night


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

FRIDAY NIGHT  
 
I DON'T WANNA BE YOUR MONDAY MORNING HEADING BACK TO WORK
STUCK IN TRAFFIC GOING SLOW NOTHING ON THE RADIO
I DON'T WANNA BE ANOTHER CHORE TO CHECK OFF ON YOUR LIST
OF THINGS YOU GOTTA DO AND PLACES THAT YOU GOTTA GO
 
OH NO…
 
I WANNA BE YOUR FRIDAY NIGHT SWEET RIDE
SUMMERTIME SUNSHINE BAREFOOT IN THE MOONLIGHT
I WANNA BE YOUR JACKPOT HOT SPOT WIDE OPEN ROAD IN A CANDY APPLE RAG TOP
I WANNA SET YOU FREE
I WANNA TAKE YOU HIGH
I WANNA BE
WANNA BE YOUR FRIDAY NIGHT
 
WE CAN ROCK TOGETHER LET THE GOOD TIMES ROLL FOREVER
FILL UP OUR CUP MAKE A MEMORY DRINK IT UP
I DON'T WANNA MISS ANOTHER MINUTE WANNA LIVE IT WITH YOU
‘NEATH THE BLUE SKY FALLIN' IN LOVE
 
YEAH…
 
CHORUS
 
BRIDGE
(I WANNA BE YOUR GET-AWAY
AT THE END OF EVERY DAY
THAT WINDOW'S ROLLED DOWN KINDA SONG YOU LOVE TO PLAY)
 
SOLO
 
I WANNA BE YOUR LEMONADE IN THE SHADE
MONEY IN YOUR POCKET CAUSE YOU JUST GOT PAID BABE
 
CHORUS

WRITTEN BY ROB CROSBY/ERIC PASLAY/ROSE FALCON


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019