Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Lady Antebellum - As You Turn Away

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "As You Turn Away".
3. Video është e këngës "As You Turn Away", por nuk këndohet nga Lady Antebellum.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lady Antebellum - As You Turn Away  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Standing face to face
Wrapped in your embrace
Don't wanna let you go
But you're already gone

Now you kiss my cheek
Soft and bittersweet
I can read it in your eyes
This is our goodbye

Nothing more to say
Nothing left to break
I keep reaching out for you
Hoping you might stay

Nothing more to give
Nothing left to take
I keep reaching out for you
Reaching out for you
As you turn away

Let go of my hand
So I can feel again
Nothing's going to hurt as much
As that final touch

No we can't be friends
Cause I couldn't take seeing you
And knowing where we've been
I hope you understand

Nothing more to say
Nothing left to break
I keep reaching out for you
Hoping you might stay

Nothing more to give
Nothing left to take
I keep reaching out for you
Reaching out for you
As you turn away

One step my heart is breaking
One more my hands are shaking
The door is closing
And I just can't change it

Nothing more to say
Nothing left to break

Nothing more to give
Nothing left to take
I keep reaching out for you
Reaching out for you
I keep reaching out for you
Reaching out for you
As you turn away

As you turn away

As you turn away...


Më Shumë Këngë Nga Lady Antebellum:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet