A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lady Cherry

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  16
  • Origin:
  • Mitrovicë 
  • Residence:
  • Gjermani 
  • Age:
  • 28
  • Zodiac sign:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Lady Cherry is a popular singer. Mergita Halili ( Lady Cherry ) ka emigruar në Gjermani kur ishte 2 vjeçe dhe ku jeton edhe sot në qytetin e Köln. Mergita ka filluar qysh 4 vjet me kërcy` në stilin Hip-Hop/Crump/Oriental dhe Stilin e ashtuquajtur të Shqiptarve..mandej ka hyrë ne shkollë fillore dhe ka filluar prap në një grup Dance me ma shum qika me mbajt Battles dhe koncerte tjera..Ka ardh koha e shkollës së Mesme,dhe ju mbledhen shum probleme me xhelozi e shum te tjera,ndaj T...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Llollo

Nora Bekteshi

Dorina Xerxa

Qendresa Batllava

Arbëresha Hajdari

Elbenita Kajtazi

Malda Susuri

Viona Shabani

Shqipdona Behluli

Blinera Krasniqi


Tags: Lady Cherry, Mergita Halili

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019