Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lafred - Midis Mallit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Midis Mallit".
3. Video është e këngës "Midis Mallit", por nuk këndohet nga Lafred.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lafred - Midis Mallit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Teksti:

Lafred

Video Produksioni:

EGO Films

Produksioni:

Princ1

Komente

Asnjë Koment

13/02/2020

2020-02-13T17:00:13+00:00Qunat erdhn nga londra jam ready
Per kto rrug shit bicht thirrem daddy
ktu mos u duk, t'zen sherri
kena bo lek tu hec mes terri
Mos u kap mos u mar jena cuna me fat
Leku vjen vet une grat krevat skenderbeun
Me shpat rrezikon cdo nat
rroga shum e madhe dhe pse nuk ka dat
Pse nuk ka dat 5 qese tbardha tu ja cu ni tziu
Mos me ra nsy cunat majn cant fmiu tu rreziku
Burg 22 ma i riu 7 shok me vete nuk i
Dridhet syu

o shqipe cunat rriten midis hallit
O shqipe cunat rriten midis mallit
O shqipe cunat gjujn lule ballit
She cunat rrezikojn mes malit (2)

E killem e killem me banda po si nuk po midhem
rrethi shum i gjon bro nuk na gjen zgjidhjen
malli shum i fort 4 zero merr zgjidhjen ftyren nuk ma nje locationin ta jep hiem

Na bojm hip hop e nuk shajm me rop naten bojm pun e diten lujm top nuk bjer n grop nese s bon black job dikur marinar tash kapiteni flots(2)

refreni

Teksti: Lafred
Video Produksioni: EGO Films
Produksioni: Princ1

Më Shumë Këngë Nga Lafred:


Komente mbi këtë këngë