Lamm-G
Lamm-G

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Emri i vërtetë:
  • Bajram Bllaca
  • Vendlindja:
  • PrizrenBiografia

BIOGRAFIA: Lamm-G është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Bajram Bllaca ka filluar te merret me muzik nga femirija. Ai ishte gjithmon shemmbull ne klasen e tij. Me heret eshte marrë edhe me sport dhe ka luajtur ne klubin e futbollit Arbana. Më datë 23 Shtator 2010, Lamm-G publikon videoklipin "Ti Edhe Ti", në bashkëpunim me Miril, Astro Mc & Gjonny. Më datë 7 Dhjetor 2011, Lamm-g publikon videoklipin "Kush Gaboj", në bashkëpunim me Beni....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 19