Lamm-G
Lamm-G
Lamm-G
  • Emri i vërtetë:
  • Bajram Bllaca
  • Vendlindja:
  • Prizren
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: hip-hop
Lamm-G është këngëtar. Bajram Bllaca ka filluar te merret me muzik nga femirija. Ai ishte gjithmon shemmbull ne klasen e tij. Me heret eshte marrë edhe me sport dhe ka luajtur ne klubin e futbollit Arbana.

Më datë 23 Shtator 2010, Lamm-G publikon videoklipin "Ti Edhe Ti", në bashkëpunim me Miril, Astro Mc & Gjonny.

Më datë 7 Dhjetor 2011, Lamm-g publikon videoklipin "Kush Gaboj", në bashkëpunim me Beni.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 19