Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lamm-G - Mos Ndalo O Shii (Feat. Miril & Arben)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  44

you left me alone in dark and made a pain just like a shark there's no need for talking dont get tired for explaning
nothing will be the same again and ore love never will begin STOP telling me about your regrets and never touch my soul again and never search my heart again cause I dont wanna hear your usuall lies

Arben: Asgje nuk na mbeti sikur dje
Asgje nga e shkreta dashuri
Le tpermbyset qielli permi dhe
T'lutem mo ndalo o shi..!!
Lamm-g:
ftyren ta kujtoj po ndjej shum dashuri i lagi po bredh rrugve po ti mos u ndal o shi nuk e kam iden ej shtir e kom besom kur zemra jote m'djen ti pse pi thu harom
nftyren e saj shkelqejn 2 syt e mi per ty me lot po qaj po lot ska kush mi fshi ike pa arsye po herdo kurdo kthehesh jetim ndjena pa tye e ti pa mu defrehesh

Arben:
po du me dit ku je .....se per ty un egzistova...ti venat mi ke pre ....por prap per ty jetova..

Lamm-g:
U qova ni mengjes me shpres qe bohet mir deshta ntel met thir po shum e pata t'fshtir u luta si lypsar dashnija jem per ty qysh lutet ni i verber qe Zoti me i dhon sy kur ta nin ket sen jastekun e lan me lot pasqyren e then po koha nuk kthehet dot se...

Arben:
Asgje nuk na mbeti sikur dje
Asgje nga e shkreta dashuri
Le tpermbyset qielli permi dhe
T'lutem mo ndalo o shi..!!

MiriL:
dashurova pertej vdekjes qaq sa ma nuk ka fun po nuk ja fali vetes qe me t'haru spo mun gabove prej fillimit prap gabimin pe vazhdn kur tjeter kon e don sdi qysh me tjetrin jeton ato vargje qe ti shkrova a thu i ke haru sa net pa gjum kalova po shoh qe kom gabu kurr fajin se pranove se tmajke krenaria me mija her gabove e flet me gabimet tmia
spo du me hek ton jeten kujtimet tu let mbeten se ty tbesova shum po shum e mashtrova veten e pe sho se kush gaboj faji ska me met jetim tye dikush tmashroj qe sonte sje fati im pse vleren sma ke dit un asniher nuk tkom shfrytzu pse sa her mke thir un asniher nuk kom trilli po ni dit do ta kuptosh se shka ke hup ne te vertet e ke lan ni zemer bosh dhe 1 person pa jet....
Arben...refrain 2
MiriL
Sa deshta nuk pershkruhet dashnia nuk paguhet
femra zemres duhet po zemra me gur nuk gjuhet
Ktu jon do sene tjera qe ndashni kurr nuk falet
at`her ti me mashtrove harrove qe ma dhe fjalen
Hallall kurr sta boj ti shko ose po shkoj
pa mu hsum koh jetove edhe un pa ty jetoj
u prisha me dashni shoqni tash rri n`vetmi
Qela kapitull tri po prap met harru spo di..!!
Arben...Refrain 2


Ky tekst u dërgua nga Majlinda B.Lamm-G
Featuring: Arben & Miril
Renditja: Top 200
Publikimi: 07/05/2012


Lamm-G - Mos Ndalo O Shii
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Ndalo O Shii".
3. Video është e këngës "Mos Ndalo O Shii", por nuk këndohet nga Lamm-G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lamm-G:


Komente 3