Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Marr Frymë Nga Ty

Une marr fryme nga ty,
Dhe jetoj me shume,
Te kam si keta sy,
Dhe te dua pa fund…

Ti je jeta ime e vertete,
Shpirti im veç ty te perket,

- poezi nga Lana Dembo


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet