A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Dashuria Nuk Flet

Kur eshte e dlire dashuria?
Kur veten harron shpejt.
Kur eshte e thelle dashuria?
Kur eshte e heshtur krejt!

Kur eshte e pasur dashuria?
Kur gjithçka ajo tëdhuron!
Me thuaj, si flet dashuria?
Nuk flet, po vetëm dashuron...

- poezi nga Lana Dembo


Nuk ka akoma asnjë votë


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019