Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Land Korçari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Ponçarë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kanada 
BIOGRAFIA: Land Korçari është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore qytetare. Më datë 6 Nëntor 2014, Lorandi Jazexhi publikon videoklipin "Si Nje Hene". Më datë 8 Qershor 2016, Lorandi Jazexhi publikon videoklipin "Devolleshe Mbreteresh". Videoklipi u prodhua nga Swart Production. Më datë 5 Dhjetor 2016, Land Korcari publikon videoklipin "Me Prit Moj Nene". Më datë 24 Dhjetor 2016, Land Korcari publikon videoklipin "Nene Tereza". Më datë 9 Qershor 2018, Land Korçari publikon videoklipin "Xhane Xhane". Më dat...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareHavale (2018)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Kerim Palloshi

Ismet Peja

Mentor Mripa

Visar Peja

Latif Koci

Glenis Dume

Evans Rama

Gledi

Joniad Banushi

K-Master

Tags: Land Korçari, Land Korcari, Lorandi Jazexhi, Landi Korçes, Land Korcari, Landi Korces


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet