Më mbaj mend (për 1 muaj)

Landi Brahushi - Sy Zeza Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Moj Sy Zeza Me Tu Boten
O Moj Shtate Selvi (Firsamonike Kuqe 4×)
O Do Te Vije Na Tugo
E Bukur Edi 2× (Firsamonike Kuqe 4×)

Kur Me Shkonti E Burimit
O Moj Bukuri (Firsamonike 4×)
Me Fustani Ngjyret Floririt
Une Te Dua Ty 2× (Firsamonikes 4×)

MUZIKË... 2×

Dhe Per ty të Me Kujdesë
O Moj Syrin E Zi (Firsamonikes 4×)
Une Do Te Marr Ta Do Te Vdese
Shpirtim Jeti (Firsamonikes 4×)

Violine


Ky tekst u dërgua nga MoniLandi Brahushi
Publikimi: 26/08/2010
Video Produksioni: Shqipja Master


Landi Brahushi - Sy Zeza
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sy Zeza".
3. Video është e këngës "Sy Zeza", por nuk këndohet nga Landi Brahushi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Landi Brahushi:


Komente 0