Më mbaj mend (për 1 muaj)


Landi Roko - O Jetë Sa Shumë Të Dua

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Jetë Sa Shumë Të Dua".
3. Video është e këngës "O Jetë Sa Shumë Të Dua", por nuk këndohet nga Landi Roko.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Landi Roko - O Jetë Sa Shumë Të Dua  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente

Asnjë Koment

16/10/2014

2014-10-16T15:41:10+00:002 ×

Vec me ty une kam probleme
Dhe pengesa me kalu
Dashuri me plot mistere
Se gjithmon ti ke fitu

Refreni 2×

O jet ty sa shume te dua
Cdo cast me ty ta shijoj
Me don fort ti me thua
Njeri tjetrin meritojme

Strofa 2 ×
Lumturin me ty e ndava
Cdo sekont qe je gjall
Dashurin ta kam fal
Te duash sesht mekat

Refreni 2×
O jeta ty sa shum te dua
Cdo cast me ty ta dhijoj
Me don fort ti me thua
Njeri tketrin meritojm


Ky tekst u dërgua nga Leonard
Më Shumë Këngë Nga Landi Roko:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet