Më mbaj mend (për 1 muaj)

Landi Roko - Nuk Te Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

U mesova vetem s'kam nevoj per ty
E ndryshova jeten dhe pse s'ishe ti
Mos guxo tek kthehesh te un perseri

S'kam ndermend dhe njeher me tu marr ty (x2)

Ref
Te lutem un te mos me duash
Sepese zemren e kam plag
Dikur te desha shume
por jo jo ti mua
sot me vjen keq por nuk te dua

Dua t'jesh e lumtur
Keq se ti po m'don
Cdo gje ka marr fund
esht teper von
Mos harro e dashur, fjalen qe ke dhan
Sa te rroj sa t'kem jet te dua s'do t'them (x2)

Ref (x3)
Te lutem un te mos me duash
Sepese zemren e kam plag
Dikur te desha shume
por jo jo ti mua
sot me vjen keq por nuk te dua


Ky tekst u dërgua nga TonyLandi Roko
Publikimi: 29/12/2016
Muzika: Festim Gici


Landi Roko - Nuk Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Te Dua".
3. Video është e këngës "Nuk Te Dua", por nuk këndohet nga Landi Roko.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Landi Roko:


Komente 0