Më mbaj mend (për 1 muaj)

Landi Roko & Murat Nazifi - Hannover Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

LANDI ROKO ju uron te bashkuar si gjithmon
AMG dhe PORSCH CAYENNE shum miliona kena
vijm ne si rraketa
ne Hannover bohet jeta
Lisi Gabri Enea
knoj per ju o mreta
tre shoke te pandare
nuk njohim ndalesa
mbajm venin e pare
shpejtesi neper kthesa
vijm ne si rraketa
ne Hannover bohet jeta
Lisi Gabri Enea
knoj per ju o mreta


Ky tekst u dërgua nga annonim

Landi Roko & Murat Nazifi - Hannover
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hannover".
3. Video është e këngës "Hannover", por nuk këndohet nga Landi Roko & Murat Nazifi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Landi Roko:


Komente 0