Më mbaj mend (për 1 muaj)


Landi Roko - Ata Xhelozojne

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ata Xhelozojne".
3. Video është e këngës "Ata Xhelozojne", por nuk këndohet nga Landi Roko.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Landi Roko - Ata Xhelozojne  (Feat. Naldi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  37

Teksti:

Dritan Shtylla

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Naldi (Ronaldo Shtylla)

01/04/2018

2018-04-01T21:59:04+00:00xhelozon ti
e bon nga malli
je e embel
ndaj un ta fali

sa her del thu
m'ngacmon ky djali
t'pata thone
coji t'fala nga lali

xhelozon ti
e bon nga malli
je e embel
ndaj un ta fali

sa her del thu
m'ngacmon ky djali
t'pata then
coji t'fala nga lali

hey zemer
ti mu jeten ma shton
e di qe te mungoj
dhe per mu te merr malli

e di qe ata xhelozojn
pershendeti bebyy
coji t'fala nga lali

hey zemer
ti mu jeten ma shton
e di qe te mungoj
dhe per mu te merr malli

e di qe ata xhelozojn
pershendeti bebyy
coji t'fala nga lali

xhelozon ti
e bon nga malli
je e embel ndaj un ta fal
sa her del thu

m'gacmon ky djali
t'pata then
coj t'fala nga lali

xhelozon ti
e bon nga malli

je e embel
ndaj un ta fali

sa her del thu
m'gacmon ky djali
t'pta thon

coji fala nga lali
hey zemer
ti mu jeten ma shton
e di qe te mungoj

dhe per mu te merr malli
e di qe ata xhelozojn
pershendeti bebyy
coji te fala nga lali

hey zemer
ti jeten ma shton
e di qe te mungon
dhe per mu te merr malli

e di qe ata xhelozojn
pershendeti beby
coji t'fala nga lali.


Ky tekst u dërgua nga Almira Hajdari1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Landi Roko:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet