Më mbaj mend (për 1 muaj)


Landi Roko - Prap Me Ty

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Prap Me Ty".
3. Video është e këngës "Prap Me Ty", por nuk këndohet nga Landi Roko.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Landi Roko - Prap Me Ty  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika:

Emrah Xhixho

Muzika:

Festim Gici

Teksti:

Dritan Shtylla

Komente

Asnjë Koment

02/06/2018

2018-06-02T20:02:12+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Prap Me Ty" kënduar nga Landi Roko.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Landi Roko i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Nescho. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

-M'Ja nis me fol per to e di se e kom shtir
-Me menu qe sjom me to smuj me gjet 1 dit mat mir
-Pse me mu nuk je me ni veq zonin ton
-Qato e ndi munges qe qdo dit njejt kalon
-Je si nje drit kur naten i mbylli syt
-Ndoshta nuk mbaron endrra se jam fati yt
-Na mir kalum bashk t`ishim prap sikur at`her
-Un lutem per qdo nat me kon bashk edhe niher
-Mos harro se ende te dua e ti shum do tme mungosh
-Ndoshta i kujton takimet kur vije t`me perqafosh

Ref:
Po du me thirr emnin ton me ngu zanin ton
Qe qdo dit e ma shum ti pom mungon
Andrrat jon bo monoton
E jeta pa ty JO JO keshtu nuk shkon

-Ndoshta do t'kthehesh perseri
-Te jesh prap n`kraht e mi
-Kujtoj 1 her syt e mi me lot
-E zemren tem me dhimbje plot

Ref:
Po du me thirr emnin ton me ngu zanin ton
Qe qdo dit e ma shum ti pom mungon
Andrrat jon bo monoton
E jeta pa ty JO JO keshtu nuk shkon

po du me kon prap
edhe 1 her edhe 1 her
me kon me ty baaasshkk
sikur at`heer
sikur at`heerMë Shumë Këngë Nga Landi Roko:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet