Më mbaj mend (për 1 muaj)

Landi Roko - Instagrami (Feat. Ilir Tironsi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

2x
N'foto zemra don
Follow ti shton
Non-stop live ti je
Gjumi ty nuk të ze

Reff 4

Instagrami
Po bohet nami
Instagrami sna len me ba nanin

2x
Vidjo nga ti bën
Më ndjek ku do
Në insta ti jeton
Syt të turbullon

Reff 4

Instagrami
Po bohet nami
Instagrami sna len me ba nanin

Reff 4

Instagrami
Po bohet nami
Instagrami sna len me ba nanin


Ky tekst u dërgua nga AlejnaLandi Roko
Featuring: Ilir Tironsi
Publikimi: 20/09/2018
Muzika: Festim Gici & Emrah Xhixho
Teksti: Olsi Celmeta


Landi Roko - Instagrami
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Instagrami".
3. Video është e këngës "Instagrami", por nuk këndohet nga Landi Roko.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Landi Roko:


Komente 0