Më mbaj mend (për 1 muaj)


Landi Roko - Nani Nani
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nani Nani".
3. Video është e këngës "Nani Nani", por nuk këndohet nga Landi Roko.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Landi Roko - Nani Nani  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  10

Muzika:

Albert Sula

Teksti:

Dritan Shtylla

Komente

Asnjë Koment

22/03/2019

2019-03-22T12:08:21+00:00Dashuri ermin e ke
nani nani vec ti m'je
brenda zemres time je
ke hy brenda mo nuk del (x2)

Nani na nani na
nani me ke nani te kam (x2)

Asgje s'kerkoj me ne jete
koken te ky krah mbeshtes
rehatine aty e gjej
nani nani im ti je (x2)

Nani na nani na
nani me ke nani te kam (x2)

Nani na nani na
nani me ke nani te kam (x4)

Muzika: Albert Sula
Teksti: Dritan Shtylla

Ky tekst u dërgua nga Lej lej
Më Shumë Këngë Nga Landi Roko:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë