Më mbaj mend (për 1 muaj)

Landi Roko - Dashuri E Falur Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sa her jam paty
Lotin e kam shok
Dhe qdo dit qe kalon
Tani un po vdes po
Ta them ta dish,ta dish
Ta dish se kam vdek
Nga ty.

Reff:
Un ty te kam dashur
Dhe nuk mundem ty
Te haroj dashuri e falur
Por ti jo se kupton
Me zemer te dua, te dua
Ti je ajo qe un ekam
Dashur qe e dua pergjithmon.

Pik pik loti pikon
Kur zemra dashuron loti
Po shteron tani un
Po vdes po ta them ta dish
Ta dish ta dish se kam
Vdek nga ty.

Reff:

Un ty te kam dashur
Dhe nuk mundem ty te
Haroj dashuri e falur
Por ti jo se kupton
Me zemer te dua te dua
Ti je ajo qe un ekam dashur
Qe e dua pergjithmon
Qe un ekam dashur qe edua
Pergjithmon...


Ky tekst u dërgua nga Kami gyli





Landi Roko - Dashuri E Falur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuri E Falur".
3. Video është e këngës "Dashuri E Falur", por nuk këndohet nga Landi Roko.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Landi Roko:


Komente 0