Më mbaj mend (për 1 muaj)


Landi Roko - Shamikuqja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shamikuqja".
3. Video është e këngës "Shamikuqja", por nuk këndohet nga Landi Roko.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Landi Roko - Shamikuqja (Feat. Eri Qerimi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Muzika:

Landi Roko

Muzika & Orkestrimi:

Samuel Kodra

Teksti:

Dritan Shtylla

Teksti:

Gezim Mneri

Komente

Asnjë Koment

14/03/2020

2020-03-14T17:10:52+01:00shum xheloze je shami kucja ime
jeten ma ke marr shami kucja ime
shum te dua ty bebushja ime
per ty do vdes

zemra ime jeta ime fort per ty po rreh
ty te du bota ime dashuria ime ti

un ti fala ty te gjitha
sme ke dit mem vlersu
dashuria shum e madhe ma fal ti e un

shum xheloze je shami kucja ime
jeten ma ke marr shami kucja ime
shum te dua ty bebushja ime
per ty do vdes

syt e tu kur perloten
o sa shum zemra me dhemb

por esht fundi ksaj bote

mbrenda meje dicka vdes


Ky tekst u dërgua nga joana love
Më Shumë Këngë Nga Landi Roko:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë