Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Landi Roko - Lotet E Mi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lotet E Mi".
3. Video është e këngës "Lotet E Mi", por nuk këndohet nga Landi Roko.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Landi Roko - Lotet E Mi Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

09/04/2020

2020-04-09T10:07:39+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lotet E Mi" kënduar nga Landi Roko.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 19 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
19

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Lithium - Lotet E Mi

Nje unaze kam ruajt per ty,
ne piano nje melodi
nje kujtim evegreen.
Per çdo nate une qaj dhe lutem
te kthehemi ne
ashtu si ishim dje.

Lotet e mi mbeten si nje deshmi
jo s'i sheh ti se une qaj neper shi.
Tash e di sa dhemb nje vetmi,
mos lejo te vdes,
mos e varros cdo shprese.

Lotet e mi mbeten si nje deshmi
jo s'i sheh ti se une qaj neper shi
Lotet e mi mbeten si nje deshmi
jo s'i sheh ti se une qaj neper shi
ouuuuhhhhhh...

Leri syte te me shikojne,
merrma zemren dhe merr gjithçka
dhe me dashuro.

Lotet e mi mbeten si nje deshmi
jo s'i sheh ti se une qaj neper shi.
Lotet e mi mbeten si nje deshmi
jo s'i sheh ti se une qaj neper shi

eeeeee...
jo s'i sheh ti
jo s'i sheh ti
jo s'i sheh ti
jo s'i sheh ti...
lotet e mi

Flora Gashi - Lotet E Mi

Qfar thojn per ty
lotet e mi ne sy
zemren ma ke thy
ska ma lumturi

Vepren genjeshtare
e vulose me ar
por kta lot e mi
kurr skan per tu thar

U ndam ne qetsi
jeten ma ke nxi
si ste erdhi keq
ma the sy me sy

Vepren genjeshtare
e vulose me ar
por kta lot e mi
kurr skan per tu thar
Më Shumë Këngë Nga Landi Roko:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë