Më mbaj mend (për 1 muaj)

Landi Roko - Interesi (Feat. Eri Qerimi & Ilir Tironsi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  1

Reff:1×
Mirmengjesi interesi
Te pelqen ty mercedesi
Un skam pare ti do lluksin
Un tjap kafe ti do red bullin.

Loti me pikon kur s'te
Shoh, kur t'mendoj ty, koha
Po kalon dhe ngadal me lendon ti,

Reff:2×
Mirmengjesi interesi te
Pelqen ty mercedesi un skam
Pare ti do lluksin un tjap
Kafe ti do red bullin.

Shpirti esht i qet,
Kur tkam pran t'perqafoj ty,
Si yll po ndriqon, pse
Lendove ndjenjen time.2×

Reff:4×
Mirmengjesi interesi
Te pelqen ty mercedesi
Un skam pare ti do lluksi
Un tjap kafe ti do red bulli.


Ky tekst u dërgua nga Ervin LamaLandi Roko
Featuring: Eri Qerimi & Ilir Tironsi
Publikimi: 18/05/2020
Muzika: Samuel Kodra
Teksti: Landi Roko & Eri Qerimi
Orkestrimi: Samuel Kodra


Landi Roko - Interesi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Interesi".
3. Video është e këngës "Interesi", por nuk këndohet nga Landi Roko.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

12

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Landi Roko:


Komente 0