Më mbaj mend (për 1 muaj)

Landi Roko - Ti Ke Lind Per Qejf (Feat. Florian Tufallari & Altin Tirona)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  10

Ref.
Ti ke lind për qef o lale,
ti ke lind për qef…
Për pare s’ta ndjen o lale,
për pare s’ta ndjenë…2X
Str.1
Paske pi iqik o jet, paske pi iqik.
Merre ni taksi o jet,
mos hec me makine…2X
Ref.
Ti ke lind për qef o lale,
ti ke lind për qef…
Për pare s’ta ndjen o lale,
për pare s’ta ndjenë…2X
Str.2
Na e bo hallall o jet,
po jemii qik tap,
jemi me shoqni o jet,
do ti vejm kapak…2X


Ky tekst u dërgua nga Vullnet MakicaLandi Roko
Featuring: Florian Tufallari & Altin Tirona
Renditja: Top 200
Publikimi: 25/07/2020
Muzika: Alsked Rrenja
Teksti: Olsi Celmeta
Video Produksioni: Natti


Landi Roko - Ti Ke Lind Per Qejf
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Ke Lind Per Qejf".
3. Video është e këngës "Ti Ke Lind Per Qejf", por nuk këndohet nga Landi Roko.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Landi Roko:


Komente 0