Më mbaj mend (për 1 muaj)

Landi Roko & Edona Hasanaj - Ndarja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

LANDI ROKO
Nuk di se si, nuk gjej un fjal
Zhytur ne pendim dhe ti me fal
Me shih ne sy, koken mbaj lart
Ne dashuri gabime ka.

EDONA HASANAJ
Tash po qaj un per ty
Ike vetem me le n'vetmi,
Pse u largove ti pa meshir
M'the te dua por jo lamtumir.

LANDI ROKO
Me fal o shpirt, e di
Kam faj ende te dua
Kujtime t'mbaj.

EDONA HASANAJ
Jo nuk harohet gabimi
Par nuk ta fali sepse
Mke vraaaa.


Landi Roko & Edona Hasanaj - Ndarja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndarja".
3. Video është e këngës "Ndarja", por nuk këndohet nga Landi Roko & Edona Hasanaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Landi Roko:


Komente 0