Më mbaj mend (për 1 muaj)

Landi Roko & Emrah Xhixho - Shume Te Du Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


S'ka lumturi me t'madhe o vlla
Vec mir motra ty me e pa
Nuk esht e lehte me ta pershkru
Sa shum un ty te du

REF.:
Burim ti vllau jem
Je rrahje e zemres tem
Motra Shyhrete shum te don
Ajo gjithcka per ty bon

Nji gjak jemi un dhe ti
Vllau jem tkam si flori
Ma te mir se ty ska
Me ty kam un nji dynja

REF.:
Burim ti vllau jem
Je rrahje e zemres tem
Motra Shyhrete shum te don
Ajo gjithcka per ty bon


Landi Roko & Emrah Xhixho - Shume Te Du
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shume Te Du".
3. Video është e këngës "Shume Te Du", por nuk këndohet nga Landi Roko & Emrah Xhixho.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Landi Roko:


Komente 0