A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lani (Street Thugs)

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
  • Origin:
  • Kelcyre 
  • Age:
  • 25
BIOGRAFIA: Lani (Street Thugs) is a popular singer of Hip-Hop music. Emri i tij eshte Lani dhe eshte nje prej rrepistave me te ri ne Shqiperi. Ai eshte pjestar i nje prej Grupeve te Mirenjohur ne Shqiperi me emrin Street Thugs ose sic perkthehet ne shqip Banditet e Rruges. Lani ka filluar te merret me muzike qe ne moshe te re perafersisht 14 vjec. Fillimi i kesaj rruge ka qen Duke Shkruajtur Tekste dhe me von ne Dhjetor te 2011 ka rregjistruar kengen e tij te pare bashkpunim me nje pjastar tjeter te grupit Lil G, ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Paniku

Teson

Leuname

Tidra

Doza

Jointinjo

Leon

Addi

KMC

Ibra-G


Tags: Lani

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019