Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Lani (Gjermani)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Stutgard 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
BIOGRAFIA: Lani (Gjermani) është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ka studiuar ne Universitetin e Stutgardit për Administrate Publike kurse tash punon ne administratën e Komunës se Vaiblingenit. Me muzikë është merrur qysh si fëmijë. Lani ka ndjekur mësime ne shkollën e muzikës kurse është shpërblyer me vendin e parë në garën për zbulimin e talenteve ne Gjermani, ne spektaklin “Talent ne Mikrofon”. Tash ka vendosur t’i përkushtohet me shume muzikës për te krijuar këngë që do të pëlqehen nga audienca, sidomos ajo...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Isak

Qazim Morina

Leonardo Gashi

Khuba

Airdit

Vikus

Toli

Lory B

Ardian Mushkolaj (Ardi)

Roni

Tags: Lani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet