Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lannex - Nese Ti Nuk Je

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nese Ti Nuk Je".
3. Video është e këngës "Nese Ti Nuk Je", por nuk këndohet nga Lannex.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lannex - Nese Ti Nuk Je  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Komente

Asnjë Koment

13/05/2016

2016-05-13T15:57:53+00:00Rep1:
Edi sun po pret, jan bo shum vjet
Ti ne vendlindje, e un ne gurbet
Mendja pom rrshqet, n'kujtime per ty
Besom se te ndjej, edhe pse stë shoh me sy
Nese bashk na nuk jem, jam i zbarzt dej n'thellsi
Më mungon te mungoj, por shpejt do te vi
Yeh ajo dit do te vi,
Prap diqka te dhuroj ajo quhet dashni,
Qfar t'them nuk edi, se ne zemer kam merzi,
Shoh tjert dor per dore, neve na ndan nje largsi,
N'gjarja jon si histori, e tregoj nket melodi
Une kurr tjeter nuk pash, se te deshta vetem ty

REFF/x2
PO UN SUN JETOJ PA ATA SYT E TU
EDHE SUN VAZHDOJ NESE TI NUK JE KTU

Rep2:
Faleminderit, qe besnike qendrove
Nuk tradhtove, as ni moment
Kur nata vjen, un i lutna zotit
Qe tek ti, sa ma shpejt te jem

Saher qe shiu bjen, ni kujtim po vjen
Pse kur pranvera qel, un pran teje nuk jem
Nuk pom zihet veni ven, shpirti rahat nuk me flen
Kur nuk i sho syt e tua, po duhet mu pajtu me ket sen

Po jetona si n'dy mure, e nuk mujna as mu prek
Te ndjej ngat por mje larg, ky fakt osht tu um djeg
cdo dit ti mban gjall, pa ty si me vdek
si larg sikur ngat, TE DUA per jet

ref2 po un sun jetoj pa ata syt e tu edhe suun vazhdoj nese ti nuk je ketu


Ky tekst u dërgua nga lona9

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Lannex:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet