Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lannex - Dashuria Jon

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuria Jon".
3. Video është e këngës "Dashuria Jon", por nuk këndohet nga Lannex.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lannex - Dashuria Jon  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

18/01/2014

2014-01-18T16:39:46+00:001
un ty pot pres hala me zemer te vrame
kisha dasht met pa,po na ndajn kto oqeane
a jom n'zemren tone a po nkujtime tua
po tves qka bone kujt pi thu te dua

ku met dashnia e ti ku mete
un lot pikoj ti pikon urrejtje
syt e tu nqjell m'dhurojn buzqeshje
tash e ki ditlindjen un ta uroj ne heshtje

ska pershendetje veq shihmu nkujtime
pergjithmon t'kom mshel nzemren time
kur malli em merr tkam ne mendime
si munt tjetoj pa ty kur ti je jeta ime

smdhem prap met thirr mdhem kur spergjigjesh
qysh pot du sot t'du prej shum vitesh
sdi sen per ty sedi a merzitesh
kur t'vesin a mdon athu qysh ndihesh

reff:
dashuria jonë mbeti veq ne leter
kujto kohen tonë dhe kur je me tjeter

2
vitet qe kalun mo nuk kthehen prap
zemra ime vun ateher kur s'ka ngat
e kto ditet e javes perher te'njejta
a ndarja ke qe t'deshta e jo qe trrejta

prit kujto kohen kur s"pat inati
sum deshte ti se mu mdeshti fati
jon ndal minutat spo hec sahati
a mendon najher se çka ki ba ti

mthe" jom i veçanti me ty se ndrroj kerkon
e sot dikush qeter venin tem e gzon
ti as menen se çon ntelefon me thirr
shkove kur duhet te jesh, fjala fundit lamtumir

vetem erresir n'syt ku veq ty t'pan
zemra pom dhem eh syni pom qan
sdu me kerkon po ty me t'pas pran
edhe pse ti je ajo qe ma shum pom vran


Më Shumë Këngë Nga Lannex:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet