Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lannex - Hije

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hije".
3. Video është e këngës "Hije", por nuk këndohet nga Lannex.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lannex - Hije  (Feat. Emir)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Emir

29/09/2018

2018-09-29T16:03:04+00:00e serioze bonu pak
se nuk t ka hije,hije,hije
e serioze bonu pak
se nuk do hije hije
e bela bela bela bela bela x4
si me pranga
zemren ma ke lidh
si me pas shum pranga
pranga
mos em duj ti per franga
mos u bo merak
tbosh plot plot canta
skrrrrrr
stilin sikur kleopatra
kur jam me ty flye fly si me flatra
kur jam me ty flye flye si me flatra
se je e para jo e 4
ajo po mthot prit deri sa tbje nata nata
ajo po mi bon netet shum tgjata
ajo mi ndryshoj kejt mendimet qe i pata
kejt mendimet qe i pata
po mthot prit der sa tbje nata nata
ajo po mi bon netet shum tgjata
ajo mi ndryshoi kejtr mendimet qe i pata
kejt kejt mendimet qe i pata
e serioze bonu pak
se nuk tka hije hije hije
e serioze bonu pak
se nuk do hije hije
e bela bela bela bela x4
e nklab kur ti po vjen
po tthirri nona
ty po t ndjekin kta
un i ndjeki ktona
merre vendin kejt
se sonte esht e jona
ti pe don mirin
miri don miliona
marshalla une pe thoj marshalla
nuk muna me na kap se na jem gjithcka
o la la zemer o la la
me ry kejt lokali
cest la vie
i kom thon
x2
mister many x2
ajo po ma bon bon
mister many
ani ani baby ani ani
ani ani baby ani ani
e serioze bonu pak
se nuk tka hije hije
e serioze bonu pak
se nuk do hije hije
e bela bela bela bela x4


Ky tekst u dërgua nga edjola
Më Shumë Këngë Nga Lannex:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet