Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lannex - Aventurat

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Aventurat".
3. Video është e këngës "Aventurat", por nuk këndohet nga Lannex.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lannex - Aventurat  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  4

Komente

1 🔥

21/10/2018

2018-10-21T15:26:14+00:00Masi t'a hupim dikon,ja dim Vlerën
E problemeve me vonesë jav nim erën
Sa tkqija m'erdhen,po veq jav qela derën
Sa ftohtë n'zemren tane,e un tu e prit verën

Ej
Pse po Bon skena
Kur po thu qe bashk SJENA
Edhe e di që po fol rrena
Kur po thu qe sum ki en vena

Nuk po thom se ti e prishe
Ti thu qa don,Po faktet jan ndryshe
Nashta m'harron e mo sum kujton kurr
Me ty u Kan ma e Mira AVENTUR

Aventurat aventurat ikën e n'zemër ti ti ma le pikën
Aventurat aventurat ikën na erdhën ato që si pritëm

Mungesën tane PE ni sot
Mungesën tane PE ni
E sa vshtir e kom pa ty unë
E sa vshtir un e kom

Ku mbeti qdo fjalë e jotja
Ku mi le ti ato fjal
Dikur më doje sa botaa
Nuk e di a me do soot

Tash jena krejt ndryshe
Po krejt ndryshe
Se dje jena kon njo
E sot jena dyshe

Kur une për ty vujsha
Ti për inati u lyjshe
Dilshe me Shoqe
Edhe para meje u fryshe

Ti je kthy me lot,Amo un smuj tfali
SE lotë e tu,ej jan lotë djalli
Nuk je kan afër kur vdisja nga malli
E mu kthy mo so tum lan Inati

Nuk po thom se ti e prishe
Ti thu qa don po faktet jan ndryshe
Nashta m'harron e mo sum kujton kurr
Me ty u Kan ma e Mira AVENTUR

Aventurat aventurat ikën e n'zemër ti ti ma le pikën
Aventurat aventurat ikën na erdhën ato që si pritëm


Ky tekst u dërgua nga Florije SalihuKartolina (2)

11
11

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Lannex:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet