Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lannex - Ke Gabu

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ke Gabu".
3. Video është e këngës "Ke Gabu", por nuk këndohet nga Lannex.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lannex - Ke Gabu  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Muzika & Teksti:

Lannex

Komente

1 🔥

01/08/2020

2020-08-01T18:57:49+00:00Ke gabu
Shum ke gabu
Zemer ti ke gabu
Po si un sun gjen mo
Hajt se ki me pa me kohen
Sa m'ke mungu
O zemer shum m'ke mungu
Na kena shum kujtime
Ato kujtime s'harrohen

Koha m'kthej me t'kallxu qe gabove
Zemra m'tha qe shum m'ke lendu
Gjith ato t'mira kejt i harrove
Momentet ma t'mira
I ke kalu me mu
Nuk kam menu se je goc em lut
Von e ke pa sa shum je gut
Se ti me mu je kon e sigurt
E per ty i kisha shti n'zjarr durt
U na na na
Zemer a e din
Qe sum vjen inat kur ti me tjeter rrin
O mama
Kejt ti fala
Ke gabu dje ti ke gabu sot
Per gabimet e tua ti po derdh lot
Amo prap mu m'prek loti jot
O zemer

Shum ke gabu
O zemer ti ke gabu
Po si un sun gjen mo
Hajt se ki me pa me kohen
Shum ke gabu
Zemer ti ke gabu
Po si un sun gjen mo
Hajt se ki me pa me kohen
Sa m'ke mungu
O zemer shum m'ke mungu
Na kena shum kujtime
Ato kujtime s'harroen

Kejt ato plane qe i kam nis
Kejt ato plane ti mi ke prish
Ske dit me udheheq dashnin
Kejt ato faje qe mi ke gjujt
Kejt ato faje qe mi ke gjujt
Kejt ato faje asnjo sum perkasin muu
Amo
Ty nuk t'gjuj posht
E gjuj veten
E si ty s'kom me dasht as tjetren
E si ty s'kom me dasht as tjetren
E per ty une pe mushi fleten
Ty nuk t'gjuj posht
E gjuj veten
E si ty s'kom me dasht as tjetren
E si ty s'kom me dasht as tjetren
E per ty une pe mushi fleten

Shum ke gabu
Zemer ti ke gabu
Po si un sun gjen mo
Hajt se ki me pa me kohen
Sa m'ke mungu
O zemer shum m'ke mungu
Na kena shum kujtime
Ato kujtime s'harroen


Ky tekst u dërgua nga Lanex Fan Edjola
Më Shumë Këngë Nga Lannex:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet