Më mbaj mend (për 1 muaj)

Las Populares - Amigos Del Corazon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Quiero que cuentes conmigo
adonde vallas te sigo
nosotros somos amigos
amigos del corazon.

Y si tienes un problema
si algo te llena de pena
simpre estaran tus amigos
amigos del corazon.
Para ayudar a que te sientas mejor
para poder dejar atras el dolor
porque en las buenas y en las malas yo estoy.

Amigo,dame un abrazo te pido
que no esta todo perdido
se viene un mundo mejor.

Amigo,hay que seguir el camino
para llegar al destino
no hay que soltar el timon contra el viento y marea,amigo
contra todo lo que sea,amigo
amigos del corazon.


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/01/2007


Më Shumë Këngë Nga Las Populares:


Komente 0


Las Populares - Amigos Del Corazon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Amigos Del Corazon".
3. Video është e këngës "Amigos Del Corazon", por nuk këndohet nga Las Populares.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.