Më mbaj mend (për 1 muaj)

Las Populares - Las Populares Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

No,no,no no queremos no
ser tan uecas como las divinas
no,no ,no no queremos no
ser muñecas sin corazon no no no

si,si.si queremos si
compartir los sueños de la vida
si,si,si queremos si
dar siempre lo mejor or or or

juntas podemos reir
juntas podemos volar
adonde querramos ir
juntas podemos llegar uh uh uh

fiesta fiesta, la vida es fiesta
escucha a tu corazon
fiesta fiesta que todo cuesta

dame un poquito de amor
dame un poquito de vos
con un poquito de amor

fiesta!!!!!!!!!!!!!!!!!


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/01/2007


Las Populares - Las Populares
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Las Populares".
3. Video është e këngës "Las Populares", por nuk këndohet nga Las Populares.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Las Populares:


Komente 0