Më mbaj mend (për 1 muaj)

Last Point

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Last Point është një grup artistësh. Në Maj 2009, Last Point marrin pjesë në Top Fest 6 me këngën "Prap"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Albi Dhe Eri

Etno Gangs

Zogjte E Nates

Fermatik

Wan Gangsta

P.E.Z

Crunkboys

Down Town

Armial

Pozitiv Records

Tags: Last Point


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet