A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Last Point - Prap


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

05/04/2009

2009-04-05T22:40:53

Participating in

Top Fest 6It's a long time that we try finding the lyrics to "Prap" sung by Last Point.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Last Point attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

Endrita - Prap

Kom menu kom menu kom menu un prap met fal, met fal
Kom menu kom menu kom menu un prap me dal, me dal
Prap prap prap na jena beybe
Prap prap prap na jena
Prap prap prap na jena baybe prap prap prap na jena

Kom dasht met fol un amo zemra nuk osht kam len
ti je fajtori pse nuk e pranon ket sen
ti nuk po don me dal e verteta pot dhem
Frymen ma ke nal prej qe hyre nzemren tem
Pse ty met fal, fal pranoje ti kush je
I ke ndru fjalt, fjalt
Dashnin nuk e ke ndje


Kom menu kom menu kom menu un prap met fal, met fal
Kom menu kom menu kom menu un prap me dal, me dal
Prap prap prap na jena beybe
Prap prap prap na jena
Prap prap prap na jena baybe prap prap prap na jena

Qdo nat esht ndryshe na dy kur jena bashk heeej
Lej kret qa ki e mos e le per pak

Leje leje leje qa thojn nuk o problemi jon (x2)

Pse ty met fal, fal pranoje ti kush je
I ke ndru fjalt, fjalt
Dashnin nuk e ke ndje


Kom menu kom menu kom menu un prap met fal, met fal
Kom menu kom menu kom menu un prap me dal, me dal
Prap prap prap na jena beybe
Prap prap prap na jena
Prap prap prap na jena baybe prap prap prap na jena

Lindi B - Prap

[LINDI B]
Frika jem dost
So si frika jote
Frik me ne edhe
Sna njeh pasha Zoten
Inat skom per korkon
Per gjithkon kom Dashni
Qellimin qe e pata une
Ata e kom ni

[REF 2X REAL G]
Prap na t'rit
Neser drit kena me pru
Kurr mos mu ndal
E gjithmon tu fitu
Te na nuk egziston
Opsioni mu dorzu
Neve na sheh
Gjithmon tu fitu

[LINDI B]
Humbje na nuk njohim
Gjithmon na fitojna
Me na bo ni tkeqe
Kurr sta harrojna
Gjithmon edhe tash
Na n'REP dominojna
Me na bo ni tkeqe
Na kurr sta harrojna
Na keni kesh kur ja kem nis
Po fund nuk kem me pas
Ngecje na asniher
Nuk kemi has
Nese don probleme
Hajt nguce njo temin
Vet caktoje diten
Vet caktoje venin
Sjeni per REP
Ma mir lene ket pun
Ti je shum i dobt
E per talent po vun
Bitch un jom Lindi B
I pari jo i fundit
Nuk njoh ligje t'SHTETIT
As ligje t'KANUNIT

[REF 2X REAL G]
Prap na t'rit
Neser drit kena me pru
Kurr mos mu ndal
E gjithmon tu fitu
Te na nuk egziston
Opsioni mu dorzu
Neve na sheh
Gjithmon tu fitu

[REAL G]
I kom 14 vjet
Me bo REP
Ti si pleq
Ki mem ngu apet
Asniher nuk tshoh vet
Juve krejt ren ju rrzojm
Ata qe sbesojn
Lej let urrnojn
Ata qe s'besojn
Lej let ta pesojn
Pyti edhe tjert
Masanej kallxojn
Jom ky qe jom
Per askend nuk ndrrojn
Suksesin e kom meritu
Rrugen se lshoj
Talenti me pare s'shitet
Njejt veq thom
Edhe arritet
Qdoher ma i fort une kthehna
E tjerat ta thojn kur une kthehna
Asnjeher skem mu nal
Po ti gabim e ki
Prandaj thirrem REAL G
Rep Is MY LIFE
E thomme gjith zemer
Nuk jom asi tipi
Qe e bon per emer
Me ju dhon respekt
Ju se meritoni
Nese don me msu
Fjalt e mija ngoni
HALA HERE IN THE STREET
BUT PUSH AND TELL

[REF 2X REAL G]
Prap na t'rit
Neser drit kena me pru
Kurr mos mu ndal
E gjithmon tu fitu
Te na nuk egziston
Opsioni mu dorzu
Neve na sheh
Gjithmon tu fitu

Ertila Koka - Prap

m'le te t'kem prap harroji ato gabime
une e di si jam po per ty une ndjenja gjithmone kam
ti je pepi im
harroji gabimet ki pabesim
oh afer ty po du me t'pas
dhe nji here ta jap kete rast
ti gjithe jeten ke me m'dasht
oh afer ty po du me t'pas
dhe nji here ta jap kete rast
ti gjithe jeten ke me m'dasht
shkurt e shqip po du me ty me kon ah
po du me ty me kon oh
ai po do me m'zon
ouo ouo ouo ouo
prap po du me kon un prap
po du me t'ndje une prap
po du me t'puth une tash
nuk e di pse nuk ja nisim
me mire se une kush do t'doj
mu askush s'mund t'me zevendsoj
me fol me ty m'duket njejt
une e kom vrejt
ti po don sonte ama neser ndryshon krejt
gabimet qe po i bon smuj me i lon krejt okey
prap e di qe don ti me mu pe don
une e ti nuk bon po du me kon qashtu qysh kem na dikur po bojna na si dikur
truni po thot jo po zemra po vun
apet na na si dikur
je je e di sa shum me don ti
po un arsye spo gjej
e po ja nisim krejt si ne fillim
qashtu qysh dojm une e ti


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019