Latif Bajra
Latif Bajra
Latif Bajra
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Latif Bajra është këngëtar dhe autor këngësh. Më datë 27 Maj 2015, Latif Bajra publikon videoklipin "Endrra Ime".

Më datë 26 Gusht 2015, Latif Bajra & Dennis Kallo publikojnë videoklipin "Damian Style".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0