Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Laura Fetahu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Laura Fetahu është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Shkurt 2020, Laura merr pjesë në Jehó 2020 me këngën "Blues Me Tekila"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lily N

Neshi Cakolli

Enkeleda Dervishi

Katrin

Samira

Irida Pojani

Ardita Begu

Ervisa

Jona

Marigona Vitia

Tags: Laura Fetahu, Laura


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet