Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Laura Gjipi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
BIOGRAFIA: Laura Gjipi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Laura Gjipi ka qenë pjesmarëse ne edicionin e 3 të talentshowit Gjeniu I vogë.Laura në këtë garë ishte fituesja e vendit të parë. Kurse në edicionin e 5 në këtë talent-show ishte pjesmarëse motra e saj Elisa Gjipi por Elisa nuk mundi të rëmbente çmimin e parë. Laura e përkrahte shumë. Po ashtu në natën finale kur talentet e vegjë duhenin të zgjedhnin ndonjë këngëtarë për të performuar në skenë me ta Elisa padyshim që zgjodhi motrën e saj Laurën d...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Fituese e

Gjeniu I Vogel

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Egzona Kryeziu

Estela Nikoliqi

Yllka Rexha

Albina Jakupi

Dea Sabriu

Dhurata Haliti

Arta Grajqevci

Donika Zhushi

Lirika Krasniqi

Elvira Morina

Tags: Laura Gjipi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet