Më mbaj mend (për 1 muaj)

Laura Gjipi & Elisa Gjipi - Nënë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  47

Ndalu pak
Ndoshta fryn ere pastaj
I mer te gjitha vrap
Cka na lendoj
Ndalu pak
Shikoje kur gojen hap
Mos prit te behet plak
Qe ta kuptojm
Ref
Besen besen besen un e jap
Aty afer tjem cdo hap
Kur per mua ke nevoj
Besen besen besen un e jap
Aty afer tjem cdo hap
Kur per mua ke nevoj
Hajde pak
Njeher te tperqafoj
Pafund te te shtrengoj
Nene me beko
Ndalu pak
Shikoje kur gojen hap
Mos prit te behet plak
Qe ta kuptojm
Ref
Besen besen besen un e jap
Aty afer tjem cdo hap
Kur per mua ke nevoj
Besen besen besen un e jap
Aty afer tjem cdo hap
Kur per mua ke nevoj
Ska si nana jem
Dy fjale do i them
Me dhe jeten dhe une per ty
Do bej njesojjjj
Ref(perseritje )


Ky tekst u dërgua nga  Eliosshuli

Laura Gjipi & Elisa Gjipi - Nënë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nënë".
3. Video është e këngës "Nënë", por nuk këndohet nga Laura Gjipi & Elisa Gjipi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0