Më mbaj mend (për 1 muaj)


Laura Krliu - Forget You

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Forget You".
3. Video është e këngës "Forget You", por nuk këndohet nga Laura Krliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Laura Krliu - Forget You  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

16/12/2013

2013-12-16T16:14:42+00:00I see you driving 'round town
With the girl I love and I'm like,
Forget you!
Oo, oo, ooo
I guess the change in my pocket
Wasn't enough I'm like,
Forget you!
And forget her too!
Said, if I was richer, I'd still be with ya
Ha, now ain't that some shh? (ain't that some shh?)
And although there's pain in my chest
I still wish you the best with a...
Forget you!
Oo, oo, ooo

Yeah I'm sorry, I can't afford a Ferrari,
But that don't mean I can't get you there.
I guess he's an Xbox and I'm more Atari,
About the way you play your game ain't fair.

I pity the fool that falls in love with you
(Oh shit she's a gold digger)
Well
(Just thought you should know nigga)
Ooooooh
I've got some news for you
Yeah go run and tell your little boyfriend

[Chorus]
I see you driving 'round town
With the girl I love and I'm like,
Forget you!
Oo, oo, ooo
I guess the change in my pocket
Wasn't enough I'm like,
Forget you!
And forget her too!
Said, if I was richer, I'd still be with ya
Ha, now ain't that some shh? (ain't that some shh?)
And although there's pain in my chest
I still wish you the best with a...
Forget you!
Oo, oo, ooo

Now I know, that I had to borrow,
Beg and steal and lie and cheat.
Trying to keep ya, trying to please ya.
'Cause being in love with you ain't cheap.

I picture the fool that falls in love with you
(Oh shh she's a gold digger)
Well
(Just thought you should know nigga)
Ooooooh
I've got some news for you
Ooh, I really hate you right now

[Chorus]
I see you driving 'round town
With the girl I love and I'm like,
Forget you!
Oo, oo, ooo
I guess the change in my pocket
Wasn't enough I'm like,
Forget you!
And forget her too!
Said, if I was richer, I'd still be with ya
Ha, now ain't that some shh? (ain't that some shh?)
And although there's pain in my chest
I still wish you the best with a...
Forget you!
Oo, oo, ooo

Now baby, baby, baby
Why d'you wanna wanna hurt me so bad?
(So bad, so bad, so bad)
I tried to tell my momma but she told me
"This is one for your dad"
(Your dad, your dad, your dad)
Yes she did
And I was like
Uh! Whhhy? Uh! Whhhy? Uh!
Whhhy lady? Oh! I love you oh!
I still love you. Oooh!

[Chorus]
I see you driving 'round town
With the girl I love and I'm like,
Forget you!
Oo, oo, ooo
I guess the change in my pocket
Wasn't enough I'm like,
Forget you!
And forget her too!
Said, if I was richer, I'd still be with ya
Ha, now ain't that some shh? (ain't that some shh?)
And although there's pain in my chest
I still wish you the best with a...
Forget you!


Ky tekst u dërgua nga  oriad
Më Shumë Këngë Nga Laura Krliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet