Më mbaj mend (për 1 muaj)


Laura - Boll Mo

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Boll Mo".
3. Video është e këngës "Boll Mo", por nuk këndohet nga Laura.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Laura - Boll Mo  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

28/05/2016

2016-05-28T17:00:01+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Boll Mo" kënduar nga Laura.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Laura i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Dj Pm, Dj Dagz & Gesko - Boll Mo

T'kom thon qe sbon me shty me zor mo
Pa e bo tonen se le
T'kom thon qe e ki hup ket dashni
Po ti prap se le

A bejbi a bejbi ec
ske menu qe pernim
Po my bejbi my bejbi sje

reff 2x
Gjith nuk shkon me Rrena
Boll mo Boll mo Boll mo
Tkom thon u kry e skem mu pa
Kurr mo Kurr mo Kurr mo

verse

Vet ke lyp me kry,kjo so parodi
ment ku i pate
Ke menu me gjet ma mir,tash po don mu kthy
Ti spaske Marre
Me kon bashk na dy HARRO
Me m'lendu ti prap HARRO
Mu zgju nKraht e mi HARRO
HARRO HARROO
Pse mle sa shum tdashta e kurr sma dite
Sdi pse pi dashnis pi dashnis ti ike

reff 2x
Gjith nuk shkon me Rrena
Boll mo Boll mo Boll mo
Tkom thon u kry e skem mu pa
Kurr mo Kurr mo Kurr mo

2x
Nuk shkojke mo me mesazha
Tu mos u pa e tu bo drama
a bejbi sikur n'gara
na dul prej durve situata

Pse mle sa shum tdashta e kurr sma dite
Sdi pse pi dashnis pi dashnis ti IKE.

reff 2x
Gjith nuk shkon me Rrena
Boll mo Boll mo Boll mo
Tkom thon u kry e skem mu pa
Kurr mo Kurr mo Kurr mo

Nikka - Boll Mo

M'ke rrejt, kur m'ke thon qe m'don
e ki me kon i njejt
a e din ti sa shume
a e din ti sa shume
ke vlejt per mu
amo tash kurgjo s'o e njejte ahh

jom deh sonte per ty po pi ej
jom nxeh ti s'e din sa shum
ti se din sa shume
t'kom ndjej
se n'menen tem ti je kon gjith her

te huna kjo puna e jona m'ka ardh bejbe
te huna kjo puna e jona m'ka ardh bejbe
te huna kjo puna e jona m'ka ardh bejbe

e ndjej qe per ty jom tu menu
ti ku je
un hala tu prit cdo nate cdo dite
n'vujtjejej
ko ke ik nuk je ti nuk je

jom deh sonte per ty po pi ejj
jom nxeh ti sedin sa shum
ti s'e din sa shume
t'kom ndjej
se n'menen tem ti je kon gjith her ha...

te huna kjo puna e jona m'ka ardh bejbe
te huna kjo puna e jona m'ka ardh bejbe
te huna kjo puna e jona m'ka ardh bejbe ahh 2x

Potera - Boll Mo

SAGGI

ngjarja fillon kur nshohen perdet, rrena zbehet
tani skena o jeta ku koha s`kthehet
aktrimi nket rast osht mashtrimi vetvetes
armiku maskimi tvertetes, uji i ondrrava shkaktar i etjes
gjuetari pre e prejes, nkurtha tjetes
hapsira rreth teje mure tpa dukshme, buk e shpreses
zgjidhja problemit, osht vet sistemi nivel i ri i fellit
bot e zez ku drita vjen, si iluzijon prej territ
osht mu qudit ma shum drit, sho kur i msheli syt
ma shum jet sho te vdekja, noshta kom vdek kur jom lind
qata kom kajt, e njerzt qe mdojn jon gzu me lot e mi
qekjo osht arsya pse shumica smujn mem feel
menoj ndryshe, sa ma shum trritet menja, bota vyshket
fillimin e sho te fundi i ditve, po koha s`shyhet
e jetoj fatin tem deri sat kryhet, nbot temen
e veq qat her keni mem pa tu kesh me zemer
Më Shumë Këngë Nga Laura Krliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet