Më mbaj mend (për 1 muaj)

Laura Toska
  • Vendlindja:
  • Elbasan 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 21 Mars 1992
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♈ Dashi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20
Këndon kryesisht: pop

Laura Toska është këngëtare e njohur. Në Dhjetor 2010, Laura merr pjesë në Nota Fest 2010 me këngën "Sheik", në bashkëpunim me Get Ready.

Në Tetor 2013, Laura Toska merr pjesë në Zhurma Show 2013 me këngën "Ama Mu".

Më datë 21 Shtator 2014, Laura Toska publikon videoklipin "Emri Yt Jam Une".

Më datë 21 Gusht 2015, Laura Toska publikon videoklipin "Koha Jeme".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  noozGe  

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjeraKomente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet