Më mbaj mend (për 1 muaj)

Laura - Sheik  (Feat. Get Ready)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Nota Fest 2010

Komente

Asnjë Koment

07/12/2010

2010-12-07T16:22:18+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sheik" kënduar nga Laura.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Laura i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Ak-47 - Sheik

mos um njek se je bo per
mjek
spo du ma jo hiq as lek ke shti vet shum femna ne mes
boll ma boll ma

ke menu qe une du per tkeq
dashni une nuk e shes zemren ty ta dhash pa interes
boll ma boll ma bol
ma

ik tash sheik smuj me pas as mik
du dashni e nuk du sheik ik tash sheik smuj me pas as mik du dashniii (2x)

ski nevoj hiqe tash at mask
krejt i di qellimet qe i ke pas
e vertet ti nuk din me dasht
nuk din ti jo sdin ti

sdu mu kthy nuk ja vlen mu kthy
i kom shly krejt kujtimet shtine ne kry gjithqka ma u kry
boll ma boll ma boll ma

ik tash sheik smuj me pas as mik
du dashni e nuk du sheik ik tash sheik smuj me pas as mik du dashniiii (2x)

ik tash sheik smuj me pas as mik
du dashni e nuk du sheik ik tash sheik smuj me pas as mik du dashniii (2X)

TO BE CONTINUED ...

Flora Gashi - Sheik

Ski mu sjell ma si sheik
me i pas dy a tri
shum e zonja jam per ty
ta boj 8 me 2
se avanturav ju dul vala
nuk osht si perpara
keto gjana mujn me i bo
valla veq do bala

ref:
sheik mos lakmo
ndale veten djal
se shum femna pasha zotin
mujn met bo zarar
sheik mos lakmo
ndale veten djal
o se shum femna pasha zotin
mujn met bo zarar

ski mu sjell ma si sheik
me i pas 7 a 8
qka pot duhen kaq shum djal
sdi qka tu ka tek
se avanturav ju dul vala
nuk osht si perpara
keto gjana mujn me i bo
valla veq do bala

ref:
sheik mos lakmo
ndale veten djal
se shum femna pasha zotin
mujn met bo zarar
sheik mos lakmo
ndale veten djal
o se shum femna pasha zotin
mujn met bo zarar(2x)
Më Shumë Këngë Nga Laura Toska:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet