Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Laurant Halimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
  • Vendlindja:
  • Bujari (Lipjan) 
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Laurant Halimi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Shkollën fillore e mbaroi në fshatin Llugagji "Hasan Prishtina" ndërsa shkollën e mesme zgjedhi të studioi në Ferizaj shkollën 'Qesk Zadeja' të muzikës. Ndërsa si i vogël kishe gjithnjë pasion muzikën që nga mosha 6-7 vjeqare. Gjatë këtyre viteve aj punoi shumë si fillestar ku këngën e parë e realizoj në vitin 2011 "Vetëm Nocion" nga Tekstshkruesi Avni Qaili dhe muzikën nga Shkumbin Azizi kurse gjatë mbarimit të shkollës së muzikës ai realizoi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareLive 2016 (2016)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Adriatik Asllani

Sovran Olluri

Vegim Furra

Ogi

Jokker

Gesko

Flamur Plakaj

Explicit

Edijan Muhaxheri

Dossi A.K.A Professional's

Tags: Laurant Halimi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet