Më mbaj mend (për 1 muaj)


Laurant Halimi - Nje Minute

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Minute".
3. Video është e këngës "Nje Minute", por nuk këndohet nga Laurant Halimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Laurant Halimi - Nje Minute  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Shkurt E Shqip"

Komente

Asnjë Koment

29/06/2015

2015-06-29T13:54:51+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nje Minute" kënduar nga Laurant Halimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Laurant Halimi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Kejsi Tola. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ref:
dhe nje minute me shume kerkoj
qe syte ti mbyll, te enderroj
dhe te gjej pak shprese
qe jeten time ta jetoj

I)
E heshtur sot degjoj
fjalet e vetmise
qe cdo cast me perqafojne

Harruar ne trishtim
serish edhe nje here
pres qe nata te mbaroj

Sa shume vite i kemi humbur
pa thene asnje fjale
cdo rrahje zemre
behet ne heshtje
dhe me thote se asgje
S'e kthen me kohen pas

Ref:
dhe nje minute me shume kerkoj
qe syte ti mbyll, te enderroj
dhe te gjej pak shprese
qe jeten time te jetoj, te jetoj

II)
E heshtur sonte shkoj
drejt fatit qe me pret
ndonese jo nuk ka me kohe
Harruar ne vetmi
dhe per te fundit here
pres qe nata te mbaroj

Sa shume vite i kemi humbur
pa thene asnje fjale
cdo rrahje zemre
behet ne heshtje
dhe me thote se asgje
S'e kthen me kohen pas

Ref:
dhe nje minute me shume kerkoj
qe syte ti mbyll, te enderroj
dhe te gjej pak shprese
qe jeten time te jetoj, te jetoj, te jetoj

Se fjalet me s'me mjaftojne
....................
vec nje minute me shume une te jetojMë Shumë Këngë Nga Laurant Halimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet