Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lauresa Çerkezi - Ti Ske Faj Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


[Verse 1:]
Loti zemren ma ka tha
loti zemren ma ka vra
per ty (per ty)
nje mallkim ne shpirtin tim
trupi im spo gjen strehim
pa ty (pa ty)
Zemra zemren se takon
se gjdo gje ktu perfundon
e di (e di)

A ma ban ndonjehre hallall
sa shum lot e sa shum vaj,
mos qaj (mos qaj)

[ref:](2x)
Ti ske faj se syte e tu n'vetmi lotojn
ti ske faj se zemrat ndahen kur dashurojn
ti ske faj se un skam dit
per me te pas githmone o shpirt
ti ske faj, ti ske faj

Une e di se kam gabu
dhe sme duhet jeta mu
pa ty (pa ty)
edhe toka ka me u qa
qe kam hy me ty ngjynah
me ty (me ty)
zemra zemren se takon
se gjdo gje ktu perfundon
e di ( e di)

A ma ban ndonjehre hallall
sa shum lot,e sa shum vaj,
mos qaj

[ref:](2x)
Ti ske faj se syte e tu nvetmi lotojn
ti ske faj se zemrat ndahen kur dashurojn
ti ske faj se un skam dit
per me te pas githmone o shpirt
ti ske faj, ti ske faj


Ky tekst u dërgua nga  Lauresa1234Lauresa Qerkezi
Publikimi: 18/06/2022
Produksioni: Shpeta Sound


Lauresa Çerkezi - Ti Ske Faj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Ske Faj".
3. Video është e këngës "Ti Ske Faj", por nuk këndohet nga Lauresa Çerkezi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lauresa Qerkezi:


Komente 0