A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lauresha Ramadani

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  20
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Lauresha Ramadani is a popular singer of Pop music. Ajo eshte me prejardhje nga Kercova, e cila ka patur prirje dhe pasion per muziken qe ne femijeri. Ne moshen 7 vjecare ajo meson fyellin dhe qe atehere me inkurajim te mesueses se saj, pasioni i saj per muziken merr hov dhe eshte prezent edhe sot. Lauresha ka jetuar pjesen me te madhe te jetes ne Kercove ku edhe filloj veprimtarite e saj te para si kengetare. Ajo ne moshen 9 vjecare merr pjese ne Festivalin "Pellumbat e Arte" ne Kercove dhe ne va...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Youtube

Channel

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Fortesa Hoti

Diana Shillova

Annella

Laura Radi

Gjulia

Dafina Buzhala

Emmy

Xhuli (Xhuljeta Kuqi)

Njomza Kallaba

Zhaku


Tags: Lauresha Ramadani

Lauresha Ramadani in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019